OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM

OSOBY

2017/2018

A. Puzio

Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” w kategorii Maluch szkół podstawowych

Z. Zielinski

Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” w kategorii Kadet szkół podstawowych

2018/2019

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki - dla szkół podstawowych. A. Puzio

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - dla szkół podstawowych.

A. Puzio

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur".

M. Pukownik
A. Puzio

I miejsce drużynowo w zawodach okręgowych w ramach XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. (grupa I)

A. Gołąbiewska
K. Zabłocka

I miejsce drużynowo w zawodach wojewódzkich w ramach XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. (grupa I)

K. Zabłocka

XIII miejsce w Polsce w XLII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. (grupa I)

K. Zabłocka

I miejsce drużynowo w powiatowym turnieju "Jestem bezpieczny - umiem pomagać innym".

K. Zabłocka

I miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt. A. Czerwińska
J. Lewandowska
L. Makowska
L. Nowicka
Z. Nawrocka
W. Osiej
Z. Puzio
Z. Sopolińska
D. Szkodowska
 II miejsce w zawodach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt.

A. Czerwińska
J. Lewandowska
L. Makowska
A. Matusik
L. Nowicka
Z. Nawrocka
W. Osiej
Z. Puzio

2020/2021
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. T. Wanka

Finalista pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych, objętej honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.

T. Wanka
Laureaci XII  Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej „Dzieje Patriarchów Izraelskich” dla uczniów kl. IV-VIII szkół podstawowych.

M. Wierzbicka
M. Wierzbicki

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego.

O. Pietroń
M. Meyze

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego.

M. Wierzbicki

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym  Konkursie ,,Kangur Matematyczny”  M. Meyze
Wyróżnienie w Międzynarodowym  Konkursie ,,Kangur Matematyczny”

A. Izbaner