​

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
1. mgr S. Buklewska

stażysta

wychowawca klasy 1a
2. mgr D. Heise mianowany  
3. mgr H. Kisiała mianowany wychowawca klasy 2a
4. mgr I. Kobza dyplomowany wychowawca klasy 2b
5. mgr B. Lemańska dyplomowany wychowawca grupy 0a 
6. mgr J. Nalazek-Zarębska kontraktowy wychowawca grupy 0b 
7. mgr Z. Pluta dyplomowany wychowawca klasy 3a
8. dr J. Spychalska - Kamińska mianowany wychowawca grupy 0c 
9.  mgr V. Stankiewicz dyplomowany wychowawca klasy 3b 
10.  lic. M. Szczupacka kontraktowy wychowawca klasy 1b 
NAUCZYCIELE KLAS IV - VIII
RELIGIA
1. mgr M. Dzikowski  mianowany  
2. ks.mgr M. Jażdżewski  kontraktowy  
3. mgr B. Stefański  kontraktowy  
JĘZYK POLSKI
1. mgr J. Bociek dyplomowany wychowawca klasy 6a 
2. mgr M. Pietryga dyplomowany  
3. mgr J. Sandomierz dyplomowany wychowawca klasy 7c 
4. mgr M. Zakrzewska kontraktowy wychowawca klasy 6b 
5. mgr K. Zielińska kontraktowy wychowawca klasy 5b 
JĘZYK ANGIELSKI
1. mgr J. Felczykowska-Youmbi dyplomowany  
2. mgr J. Krzemińska mianowany  
3. mgr A. Parczewska mianowany  
4. mgr A. Spierewka dyplomowany  
5. mgr K. Zielińska kontraktowy  wychowawca klasy 5b
JĘZYK NIEMIECKI
1. mgr J. Felczykowska-Youmbi dyplomowany  
2. mgr K. Myk-Szczepińska dyplomowany  
HISTORIA
1. mgr J. Mazur dyplomowany wychowawca klasy 6c 
2. mgr I. Szczepanowska dyplomowany wychowawca klasy 8b 
WOS
1. mgr J. Mazur dyplomowany wychowawca klasy 6c 
2. mgr I. Szczepanowska dyplomowany wychowawca klasy 8b 
MATEMATYKA
1. mgr E. Kwiatkowska dyplomowany  
2. mgr inż. L. Okonek-Skowrońska dyplomowany wychowawca klasy 7a 
3. mgr E. Szulc dyplomowany  
4. mgr D. Wolańska dyplomowany wychowawca klasy 8a
FIZYKA
1. mgr U. Dyks dyplomowany  
CHEMIA
1. mgr A. Kowalik dyplomowany wychowawca klasy 7b 
   BIOLOGIA
1. mgr L. Łysek-Smolińska dyplomowany wychowawca klasy 5a 
     GEOGRAFIA
1. mgr I. Klunder dyplomowany  
2. mgr H. Kulągowska-Puzio dyplomowany wychowawca klasy 5c
MUZYKA
1. mgr B. Stefański kontraktowy  
PLASTYKA
1. mgr B. Jaroszewska dyplomowany  
   EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
1. mgr A. Stankiewicz dyplomowany  
INFORMATYKA
1. mgr W. Malak dyplomowany  
2. mgr A. Stankiewicz dyplomowany  
TECHNIKA
1. mgr W. Malak dyplomowany  
WYCHOWANIE FIZYCZNE
1. mgr D. Czerwińska dyplomowany  
2. mgr W. Czerwiński dyplomowany  
3. mgr M. Lasota dyplomowany wychowawca klasy 8c
4. mgr Ł. Mrozik dyplomowany  
WSPIERANIE PROCESU NAUCZANIA
PEDAGOG SZKOLNY
1. mgr L. Rogaszewska dyplomowany  
2. mgr A. Witkowska dyplomowany  
PSYCHOLOG SZKOLNY
1.mgr M. Zmorek-Szmelter dyplomowany  
LOGOPEDA
1. mgr E. Kłodzińska kontraktowy  
ŚWIETLICA SZKOLNA
1. mgr A. Jasionowicz dyplomowany  
2. mgr I. Klunder dyplomowany  
3. mgr H. Kulągowska-Puzio dyplomowany  
BIBLIOTEKA SZKOLNA
1. mgr M. Cywińska dyplomowany  



Przydatne linki

Logo Koronowo
Logo Oke
Logotyp Bip
Logo Kuratorium
Logo Cke
Logotyp Men