Szlachetna Paczka
Nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej – Szlachetna Paczka.
W tym roku akcje koordynowało Szkolne Koło Wolontariatu. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w Szlachetnej Paczce zakończyło się sukcesem!!! To dzięki Wam - Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły - w najbliższym czasie, w domu pani Jadwigi, której w tym roku pomagamy zagości radość, nadzieja i przekonanie, że nikt na tym świecie nie jest sam! Zaangażowanie w tę akcję to była lekcja empatii, wrażliwości i otwarcia się na potrzeby innych. Większość z nas zaliczyła tę lekcję na szóstkę! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce!