Wyzwania PZPN 2024

Wyzwania Grassroots” to ogólnopolska inicjatywa realizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej skierowana do uczniów szkół podstawowych.

Projekt polega na realizowaniu konkursowych wyzwań, które zaangażują uczniów w aktywność fizyczną i pobudzą ich kreatywność. Celem Konkursu jest promowanie i popularyzacja sportu oraz piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, a także kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizacja środowisk szkolnych. W konkursie zostaną wyłonione zwycięskie drużyny złożone z uczniów reprezentujących szkoły podstawowe w trzech kategoriach klas: 2-3, 4-5, 6-7. W roku 2023 odbyła się I edycja konkursu Wyzwania Grassroots, która zdobyła zainteresowanie wśród szkół podstawowych. W związku z tym w 2024 roku rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Wyzwania Grassroots!

I WYZWANIE - FILM

II WYZWANIE - FILM