BRD6

Dnia 7.05.2022r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koronowie odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W grupie młodszej i starszej startowało po siedem druzyn z całego województwa. Reprezentanci naszej gminy z SP Nr 1 w Koronowie w składzie: Angelika Gołąbiewska, Maksymilian Meyze, Mateusz Skórzewski, Klaudia Zabłocka, przygotowani przez p. Wojciecha Malaka zajęli 1 miejsce drużynowo w grupie starszej - klasy VII - VIII, w tym zdominowali podium (1, 2 i 3 miejsce indywidualnie)

W grupie młodszej - klasy IV - VI, 2 miejsce zajęła drużynowo reprezentacja SP Nr 2 w Koronowie w składzie: Dorota Domańska Magdalena Duczyc, Igor Buła, Szymon Rojek przygotowana przez p. Katarzynę Feddek, w tym indywidualnie udało się zdobyć 2 miejsce.

Zwycięzcy w swojej kategorii - Szkoła Podstawowa Nr 1 wezmą udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w Nidzicy woj. warmińsko-mazurskie.

BRD5  BRD4