Dyrektor szkoły ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.

Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone w terminach określonych w Zarządzeniu Burmistrza Koronowa z dnia 29.01.2021r.

Terminy rekrutacji:

- do oddziałów przedszkolnych - do 31.03.2021r.

- do klas pierwszych - do 31.03.2021r.

     W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, w sekretariacie szkoły nie można złożyć w formie papierowej wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej. Wnioski w formie elektronicznej lub fotografii należy przesyłać na skrzynkę mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk wniosku dostępny jest w zakładce : „Dla Rodziców” → „Druki dla Rodziców”

Przydatne linki

Logo Koronowo
Logo Oke
Logotyp Bip
Logo Kuratorium
Logo Cke
Logotyp Men