W Szkole Podstawowej nr 1 w Koronowie w roku szkolnym 2021/2022

będzie funkcjonowała jedna świetlica, co powoduje ograniczoną liczbę miejsc dla uczniów.

1. Dzieci do świetlicy szkolnej przyjmowane są na podstawie Karty Zgłoszenia. Karty Zgłoszeń można pobrać  ze strony internetowej i świetlicy szkolnej.
  2. Kompletnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia należy złożyć w świetlicy do dnia 3.09.2021 r.
  3. Do świetlicy w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci klas I – III, dojeżdżające do szkoły autobusem szkolnym oraz te, których obydwoje rodzice pracują (nie pozostają na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym), dzieci wychowywane przez jednego z rodziców.
  4. Decyzję o przyjęciu dziecka do świetlicy podejmuje powołana przez dyrektora szkoły komisja rekrutacyjno-kwalifikacyjna, w skład której wchodzą: dyrektor szkoły, pedagog szkolny oraz wychowawcy świetlicy.
  5. Uczniowie niespełniający kryterium przyjęcia do świetlicy, którzy oczekują  ze względów organizacyjnych na zajęcia pozalekcyjne, mogą korzystać z opieki świetlicy w wybranym dniu i godzinie, tylko po uprzednim pisemnym zgłoszeniu takiej konieczności przez rodziców u wychowawcy świetlicy.
  6. Kwalifikacja dzieci odbędzie się dnia 6.09.2021 r. Listy dzieci zostaną podane do wiadomości  w dniu 7.09.2021r. (sekretariat, świetlica).
  7. W wypadku nieusprawiedliwionej ciągłej nieobecności na zajęciach w świetlicy (powyżej jednego miesiąca), dziecko zostanie skreślone z listy.