Szanowni Rodzice Uczniów
przyszłych klas I,

ze wzglądu na istniejącą sytuację epidemiczną i niemożliwość spotkania się z Państwem w czerwcu br. w budynku szkoły, pragnę przekazać istotne informacje dotyczące nauki od 1 września 2020 r.

Państwa dzieci będą się uczyły się w trzech oddziałach klas I.  Nie planuję zmieniać składu zespołów.  Grupa 0 A będzie klasą I A, grupa  0 B będzie klasą I B, Grupa 0 C będzie klasą I C.

Uczniowie w roku szkolnym 2020 / 2021 będą korzystać z podręczników:

- Edukacja wczesnoszkolna: „Wielka Przygoda” – wyd. Nowa Era;

- Język angielski:  „Super Heroes” – wyd. Nowa Era.

- Religia: informacja w pierwszym tygodniu września.

Podręczniki i ćwiczenia oprócz religii kupuje szkoła, uczniowie otrzymają je w pierwszych dniach września, o konkretnym terminie odbioru będziecie Państwo poinformowani po rozpoczęciu roku szkolnego.

W czasie pobytu w szkole uczniowie będą mogli korzystać z biblioteki szkolnej oraz ze świetlicy ( w pierwszej kolejności dzieci dojeżdżające). Zgłoszenia do świetlicy będzie można dokonać w pierwszym tygodniu września. Wniosek do pobrania ze strony internetowej szkoły w zakładce Rodzice – Druki do pobrania. Istnieje możliwość wykupienia dla dziecka obiadu. Cena obiadu 3,00 zł, zgłoszenia do 4 września br. u intendenta w sekretariacie szkoły.

Do pracy na lekcjach konieczne będzie dodatkowe wyposażenie, które należałoby zakupić w czasie wakacji tzw.  Niezbędnik pierwszoklasisty.

Życzę udanych, spokojnych i zdrowych wakacji.

Mirosława Pietryga

Logo Koronowo